خدمات ما

نصب اپلیکیشن

نصب تضمینی اپلیکیشن یا نصب به ازای پرداخت یکی از بهترین راهکارها برای افزایش پیشرفت اپلیکیشن‌ها است. در این روش نصب شما فقط هزینه به ازای هر نصب را پرداخت می‌کنید که البته این مقدار بر حسب نوع اپلیکیشن، حجم فایل و ... متفاوت خواهد بود.

اینفلوئنسر مارکتینگ

بازاریابی افراد تاثیرگذار به شما کمک می‌کند تا زودتر به مشتریان معرفی شوید. پینتو با استفاده از محتوای خلاق و ایده‌های جدید تاثیرگذاری آن را چند برابر می‌کند.

تولید محتوای ناب

تولید محتوای ناب

هر کسب و کاری به دنبال دیده شدن در اجرای کمپین‌های تبلیغاتی خود است. این اتفاق بدون داشتن محتوا و کپی رایتینگ خوب اتفاق نمی‌افتد. اگر دیده شدن برای شما مهم است، پینتو با تولید محتوای ناب این کار را برای شما انجام می‌دهد.

تحقیقات بازار

تحقیقات بازار آنلاین که توسط تیم پینتو به صورت تخصصی صورت می‌گیرد، اولین گام در بازاریابی رابطه‌ای است. تحقیقات بازار، تحلیل عمیق از رفتار مشتریان‌تان می‌باشد که می‌تواند به تعیین استراتژی‌های مناسب برای هر گروه از آن‌ها منجر شود.

پوش نوتیفیکیشن

در حال حاضر پوش نوتیفیکیشن یکی از موثرترین روش‌های تبلیغات، نگه داشت و تعامل کاربران به حساب می‌آید. مزیت این روش تبلیغات در برابر سایر روش‌ها، هزینه کم آن است.

ویدئو مارکتینگ

چند سالی است که ویدئوها بیش از هر زمانی جهان بازاریابی را دگرگون کرده‌اند. ویدئو مارکتنیگ نه تنها امری مهم بلکه امری ضروری برای هر کسب و کاری است. تا سال‌های آینده اگر نتوانید سهمی از بازار تبلیغات ویدئویی کسب کنید، قطعا بهای بسیار فراوانی را برای جبران این کار باید بپردازید. پینتوها برای ساخت بهترین روش‌های بازاریابی ویدئویی آماده هستند.

طراحی گرافیک

تلاش تمام شرکت‌ها برای کسب برتری در بین رقبای خود، به فعالیت‌های بازاریابی ختم نمی‌شود. قطعا بدون استفاده از تصاویر گرافیکی درست و جذاب کار سختی در پیش خواهند داشت. طراحان پینتو در این رقابت تنگانگ بصری مشاور و همراه شما هستند.

تبلیغات گوگل و ریتارگتینگ

بسیاری از مردم زمانی که نیاز به محصولی دارند آن را در گوگل جستجو می‌کنند، پس باید بدانید مشتریان شما در گوگل هستند و برای جذاب آن‌ها، یکی از بهترین راه‌ها تبلیغات گوگل است.

سوشال مارکتینگ

هدف بزرگ سوشال مارکتینگ درخشیدن در بزرگترین تجمع‌های انسانی در فضای مجازی و پیدا کردن مشتریان بالقوه است. برای رسیدن به آن پینتو استراتژی‌های شما را بهبود می‌بخشد تا همیشه یک گام جلوتر از رقبا باشید.

تبلیغات کلیکی

تبلیغات خود را در بهترین حالت بهینه سازی بر اساس موضوع، نوع دستگاه، مکان و زمان قرار دهید؛ و کلیک به کلیک هزینه آن را بسنجد.

عکاسی صنعتی

عکاسی خوب علاوه بر ارائه تمام ویژگی‌های یک محصول باید بیننده را به شوق آورد. پینتو با علم و تجربه خود این خاصیت را به عکاسی صنعتی شما می‌بخشد.

PintoAds
در روز درخشان‌تر از خورشید
در شب روشن‌تر از ماه