طراحی و توسعه سایت

طراحی و توسعه سایت

کمتر کسب و کاری است که نداند برای داشتن هویت برند آنلاین، نیاز به وب سایت دارد. اما نکته‌ی مهمی که درباره ساخت و توسعه یک وب سایت مطرح است، استراتژی مناسب و شناخت چهارچوب‌ها برای معماری سایت است. مشتریان شما همیشه به دنبال شما هستند و در این بین سایت نقش مهمی در بازتاب رفتار و تصمیم گیری آنان دارد. پینتوها همیشه در حال کشف روش‌هایی برای کاربردپذیری مطلوب و بالا بردن تجربه کاربری سایت‌ها هستند. با تحلیل درست و شناخت دقیق کسب و کار، پینتو سایت شما را همواره متمایز از رقبا نشان می‌دهد و همیشه سعی دارد تا تصویر زیبایی را در ذهن مخاطبان بکارد.

طراحی و توسعه سایت

کمتر کسب و کاری است که نداند برای داشتنن هویت برند آنلاین، نیاز به وب سایت دارد. اما نکته‌ی مهمی که درباره ساخت و توسعه یک وب سایت مطرح است، استراتژی مناسب و شناخت چهارچوب‌ها برای معماری سایت می‌باشد. مشتریان شما همیشه به دنبال شما هستند و در این بین سایت نقش مهمی در بازتاب رفتار و تصمیم گیری آنان دارد. پینتوها همیشه در حال کشف روش‌هایی برای کاربردپذیری مطلوب و بالا بردن تجربه کاربری سایت‌ها هستند. با تحلیل درست و شناخت دقیق کسب و کار، پینتو سایت شما را همواره متمایز از رقبا نشان می‌دهد و همیشه سعی دارد تا تصویر زیبایی را در ذهن مخاطبان بکارد.

طراحی سایت شما چگونه اتفاق می‌افتد ؟

˂ مشاوره اولیه در مورد لزوم طراحی سایت مناسب
˂ شناخت کسب و کار شما برای تهیه چارچوب‌های طراحی توسط پینتو
˂ تعریف استراتژی و معماری سایت
˂ مشاوره و اجرای طراحی بصری سایت
˂ مشاوره در مورد انتخاب نام دامنه و سرویس میزبانی وب
˂ شروع مراحل اجرایی و پیاده‌سازی سایت
˂ آموزش راهبردی مدیریت سایت
˂ پشتیبانی فنی و محتوایی

استراتژی محتوا چیست و چه کار می‌کند ؟

اگر خیلی ساده بخواهیم تعریف دقیقی از استراتژی محتوا ارائه دهیم باید بگوییم : استراتژی محتوا وظیفه ساخت چشم انداز، ایده پردازی، شناخت مخاطب، ایجاد راهکار و مدیریت آن‌ها را بر عهده دارد. استراتژی محتوا دقیقا طرح و برنامه‌های است که به شما نشان می‌دهد چگونه از تولید یک محتوا به اهداف تجاری خود برسید. این استراتژی همچنین باید ساختار و چارچوب‌های تولید محتوا را مشخص کند. یک استراتژی مناسب باید به سوالات زیادی پاسخ دهد. این سوالات عبارتند از :
مخاطبان ما چه کسانی هستند ؟
چرا باید محتوایی تولید کرد ؟
با تولید و انتشار محتوا به چه هدفی خواهیم رسید ؟
چه واکنش‌هایی باید پس از انتشار محتوا دریافت کرد ؟
پس از انتشار محتوا اصلا باید چه کاری انجام داد ؟
سوال‌های که مطرح شد بخش مهمی از استراتژی محتوای شماست که در هنگام ساخت برنامه باید کاملا به آن توجه کرد. ساخت یک استراتژی مناسب نیازمند تحقیق، تفکر، بازبینی و برنامه ریزی است. پینتوها در ساخت استراتژی محتوا که شما را به مخطبان و اهداف تجاری‌تان نزدیک کند، یاری می‌دهند.

PintoAds
در روز درخشان‌تر از خورشید
در شب روشن‌تر از ماه